Проект NAЇ

С давньоруської мови слово НАЇ перекладається як НАШІ. Цей проект про Україну. В ньому мова піде про НАШИХ предків, про НАШИХ сучасників, про НАШІ здобутки та про НАШІ національні сенси. Починається проект NAЇ з наших національних витоків, які мають тисячолітне коріння – із часів становлення Київської Русі. Мова йтиме про різні історичні періоди аж до нашого часу. Головною метою проекту є показати сучасним українцям що іх предки втілювали свої мрії та цілі не зважаючи на обставини в яких вони знаходились, протидіяли перепонам та досягали своєї мети.

ЦІЛІ

Сучасний українец , не зважаючи на свое соціальне положення, статус, або релігійну приналежність здебільшого не відчуває свої коріння. Так сталося, що ми не знаємо наши родовіди далі за 3-4 покоління. Свою силу людина бере саме із своїх витоків – це надважливо. А людина без коріння, без відчуття себе самого, не може зрозуміти своєї сутності, та своєї цінності, а відповідно і вирішувати життеві задачі.

Ми всі протягом свого життя, творимо свою історію. І кожен крок, кожна дія впливають на хід історії всієї карїни та, загалом, світу. Ми не усвідомлюємо цього і часто, зневірившись у себе, просто опускаємо руки. Але ми, українці, маємо величезній потенціал та тисячолітню історію. Ми є носіями дуже давніх генів. Сучасні наукові достілдження ДНК показують, що в кожному шостому українці тече кров славетних вікінгів, а кожен третій є носiєм прадавнього арійського гена.

Історична роль нашої держви саме зараз проступає на загальносвітовому полотні . І саме зараз необхідно усвідомлювати всі можливості, що постають перед сучасниками. Ми маємо побачити та осягнути всі шляхи, які відкриваються, і так само безстрашно, як вікінги, рушити на підкорення нових світiв, планет, або на створення новітніх технологій, що змінять світ.

ГАЛУЗІ ПРОЕКТУ NAЇ

  • Портрети історичних постатей, анімовані через додаток Доповненної Реальності.
  • Створення мобільного додатку, що працюватиме для всіх платформ, та будет реалізований українською та англійською мовами.
  • Відтворення архітeктурних об’єктів старого Києва в міському середовищі за допомогою технологій доповненої та віртуальної реальності.
  • Створення мінісериіалу про культурні та історичні впливи на Україну та українців.
  • Створення серії iнтерактивних книг -альманахів про всі історичні постаті задіяні у проекті.

Ми громадська організація Візіонери, яка складається з захоплених дослідників, філософів, психологів і аналітиків. Ми створюємо нову Україну. Ми мріємо змінити світогляд людей, показати їм нові сенси. Навчити аналізувати події минулого і сьогодення. Ми хочемо розповісти про наше бачення майбутнього і запросити всіх стати його частиною. Майбутнього, в якому Україна є сильною самодостатньою державою з високими соціальними і моральними стандартами. Ми хочемо показати новий погляд на освітні процеси. А до того розповісти про нові технологічні можливості віртуальної і доповненої реальності.

NAЇ

Опубліковано NAЇ 26 березень 2018 р.